Devrek Belediye Başkanı Ramazan Bayramını Kutladı.

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Mübarek Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Bozkurt, dünyayı ve ülkemizi saran koronavirüs vakası nedeniyle bayramın buruk ve hüzün içinde kutlanacağını belirterek, vatandaşlarımızdan pandemi kurallarına, uymalarını istedi.

Bayramların,  dostluk, birlik ve beraberlik bağlarının güçlenmesi için müstesna günler olduğunu ifade eden Başkan Bozkurt, “Bu önemli günlerde, büyüklerimizi, yaşlılarımızı, yardıma muhtaç, yoksul, kimsesiz ve hasta olan her yaştaki vatandaşlarımızı hatırlamak bayramları daha anlamlı kılacak ve manevi duygularımızı güçlendirecektir” dedi.

 “Türk milletinin en önemli değerlerinden olan sevgi, saygı ve kardeşlik duygularıyla, yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşanacağı Ramazan Bayramı’na ulaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşadıklarını” belirten Başkan Çetin Bozkurt, “Bayramlar, sevinç ve kederlerimizin paylaşıldığı, birlik, beraberlik ve dayanışmamızın pekiştirildiği, insani ve dini hassasiyetlerle ihtiyacımız olan bütün güzelliklerin birlikte yaşandığı dayanışma günleridir” ifadelerini kullandı.

Başkan Bozkurt, “Bu duygu ve düşüncelerle Mübarek Ramazan Bayramın milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur, kardeşlik ve mutluluk getirmesi temennisiyle tüm halkımızın Bayramını kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim” dedi. kaynak: https://www.zhaber.com.tr/devrek/baskan-bozkurt-ramazan-bayramini-kutladi-h18201.html

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*